Klimatyzacja samochodowa Lublin

+48 533 555 069

Twoje auto jest w dobrych rękach

Nabijanie klimatyzacji

Napełnianie klimatyzacji w sprawdzonym serwisie w Lublinie

Zapisy przez telefon

Zadzwoń a znajdziemy dla Ciebie najdogodniejszy termin

Ozonowanie klimatyzacji


Naprawa klimatyzacji


Autoklima24.pl

Serwis klimatyzacji samochodowej w Lublinie

Autoklima24 to serwis klimatyzacji w Lublinie. Nasz warsztat mieści się przy ulicy Sławinkowskiej 140 a na rynku jesteśmy od 2004 roku. W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz usług związany z klimatyzacją. Od napełniania klimatyzacji po wymianę zaworków, uszczelek czy regenerację sprężarek. Zadzwoń do nas lub zobacz cennik.
Zarezerwuj dogodny termin

Cennik

Napełnianie i pełny serwis klimatyzacji (w cenie 100 gram czynnika) + odgrzybianie metodą ozonowania I – czynnik R134a
99 zł
Napełnianie i pełny serwis klimatyzacji (w cenie 100 gram czynnika) + odgrzybianie metodą ozonowania – czynnik R1234yf
199 zł
Opróżnianie układu klimatyzacji z czynnika np. przed naprawą
49 zł
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania
49 zł
Sprawdzenie szczelności układu metodą próżniową
59 zł
Sprawdzenie szczelności metodą ciśnieniową
69 zł
Zweryfikowanie usterki klimatyzacji oraz demontaż sprężarki klimatyzacji
od 50 zł
Wymiana filtra kabinowego + cena filtra
10 - 30 zł
Czynnik R134a powyżej 100 gr. płatny 30 za każde kolejne 100 gr.

Czynnik R1234yf powyżej 100 gr. płatny 70 zł za każde kolejne 100 gr
Często zadawane pytania
Serwis klimatyzacji autoklima24.pl ma przejrzyste zasady i zawsze służy pomocą dla swoich klientów. Zauważyliśmy, że często zadajecie nam pytania odnośnie tego jaka jest cena klimatyzacji, ile czynnika wejdzie do mojej klimatyzacji, jak odgrzybiamy klimatyzację.

Większość z Waszych pytań zebraliśmy poniżej i krótko opisaliśmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować Ciebie w pełni do serwisu klimatyzacji w swoim aucie. Nasze usługi wykonujemy w sposób transparenty dlatego zachęcamy do przeczytania poniższych odpowiedzi.

Oczywiście jeśli pojawią się dodatkowe kwestie, których poniżej nie wyjaśniliśmy prosimy o kontakt telefoniczny.

Jaka jest cena nabicia klimatyzacji?

W autoklima24.pl oferujemy dwie możliwości napełnienia klimatyzacji. Oprócz samego nabicia oferujemy również jej pełny serwis wraz z odgrzybianiem metodą ozonowania. Napełnienie klimatyzacji czynnikiem R134a kosztuje 99 zł + koszt czynnika Napełnienie klimatyzacji czynnkiem R1234yf kosztuje 199 zł + koszt czynnika W przypadku obu usług oferujemy gratis 100 gram czynnika.

Ile czynnika do klimatyzacji?

500 – tyle gram czynnika średnio pomieści nasz układ klimatyzacji. Co roku może dochodzić nawet do utraty 20% czynnika. Także odpowiedź na to pytanie poznajemy dopiero po sprawdzeniu układu przez naszych mechaników. W związku z tą wiedzą można przygotować się na maksymalny wydatek:

przy pełnym serwisie i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem R134a – 219 zł
przy pełnym serwisie i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem R123yf – 479 zł
w przypadku wyschniętych zbiorników należy doliczyć 50 zł za badanie szczelności układu metodą ciśnieniową

Serwisanci autoklima24.pl sugerują wymieniać osuszacz co 2 lata a filtr kabinowy co roku.

Jaka jest cena odgrzybiania klimatyzacji?

Odgrzybianie układu klimatyzacji w samochodzie w naszym serwisie kosztuje 49 zł i jest to najtańsza usługa tego typu w Lublinie. Ozonowanie przeprowadzamy na miejscu i trwa około 20 minut w zależności od wielkości serwisowanego auta. Odgrzybianie układu klimatyzacji za pomocą ozonatora jest bardzo efektywne. Ma on działanie 50x silniejsze niż chlor. Dodatkowo jest gazem, więc może dotrzeć w każde miejsce. Oczyści również naszą tapicerkę oraz podsufitkę. Średnie ceny za taką usługę w Lublinie wahają się między 59 a 89 zł.

Jak odgrzybić klimatyzację?

Klimatyzację można odgrzybić na 3 sposoby z czego jeden można przeprowadzić bez specjalistycznego sprzętu.

1. Zastosowanie preparatów takich jak pianki i spraye. Jest to najprostsza metoda jednak najmniej skuteczna. Spray lub pianka nie może dotrzeć w odpowiednie miejsca i zamiast utleniać szkodliwe związki maskuje tylko ich zapach. Niewątpliwą zaletą takich środków jest cena i łatwość w aplikacji. Eksperci autoklima24.pl nie polecają stosowania tego typu środków w swoim aucie – “Szkoda czasu i
pieniędzy”.

2. Ozonowanie klimatyzacji– jest to metoda rekomendowana przez nasz serwis klimatyzacji. Ozon ma silne właściwości odkażające (nawet 50 razy bardziej niż chlor). Dzięki gazowemu stanowi skupienia potrafi dotrzeć we wszystkie zakamarki oraz utlenia szkodliwe związki chemiczne z siedzeń, kanap, dywaników a nawet podsufitki.autoklima24.pl radzi – przed ozonowaniem auta należy je dobrze wyczyścić i odkurzyć. Ozonowanie usuwa grzyby, pleśń oraz roztocza. Przyda się również w momencie kiedy chcemy usunąć brzydkie zapachy z auta. W naszym serwisie ozonowanie układu klimatyzacji wykonasz w cenie 49 zł.

3. Metoda ultradźwiękowa – najnowsza metoda odgrzybiania klimatyzacji jednak nie jest ona polecana przez naszych serwisantów. Jest ona najdroższą metodą jednak jej efekt nie jest aż tak dobry spektakularny jak opisuje to większość serwisów.

O autoklima24.pl

Serwis autoklima24.pl ma swoje korzenie w 2004 roku kiedy to powstał nasz pierwszy warsztat samochodowy. Zajmujemy się również wyciąganiem świec żarowych. Aktualnie w ramach rozszerzania działalności zajmujemy się również serwisem klimatyzacji. Jeśli potrzebujesz zatem sprawdzonego mechanika samochodowego i kompleksowej obsługi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji w Lublinie przy ul. Sławinkowskiej 140.
Dodatkowe informacje i usługi
W przypadku braku czynnika w klimatyzacji konieczne jest badanie szczelności metodą ciśnieniową, co w dużo większym stopniu weryfikuje ewentualne nieszczelności.

Wówczas pobierana jest opłata 50 zł

Oferujemy również usuwanie wszelkich usterek klimatyzacji (wymiana zaworków, uszczelek, regeneracja sprężarek) – cena ustalana indywidualnie
Zadzwoń

Auto klima Lublin

Przyjedź lub zadzwoń do nas. Nasi specjaliści pomogą jak najszybciej spełnić Twoje oczekiwania. Pamiętaj, klimatyzacja samochodowa w Lublinie – tylko w autoklima24.pl
Sławinkowska 140, 20-810 Lublin

Prowadź mnie do serwisu
phone-handset